Ulubağ Mah. R.Tayyip Erdoğan Blv. No:287 Haliliye/ŞANLIURFA
Ankara şube: Sinpaş Altınoran İlk Bahar Mah. Kule 3 Kat: 26 No : 181 Çankaya /Ankara

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

BEKAY ISITMA ve SOĞUTMA SİST.İNŞ.NAK.SAN.TİC.LTD. ŞTİ. 1993 yılında Şanlıurfa’da kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı Isıtma, Soğutma, Havalandırma sistemlerinin kurulması ve bu sistemlerle ilgili eğitim-danışmanlık ve proje hizmetlerinin yürütülmesidir.

MİSYONUMUZ

Isıtma Soğutma Havalandırma sektöründe yüksek kaliteli proje uygulama ve danışmanlık hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Isıtma Soğutma Havalandırma alanında deneyim ve bilgiye dayalı ileri teknoloji çözümleri sunan sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

2013 yılı içinde çalışmalarını aynı yönde devam ettiren BEKAY ISITMA ve  SOĞUTMA SİSTEMLERİ İNŞ.NAK. SAN.TİC.LTD.ŞTİ Kendi içinde büyüyerek havalandırma imalatı alanında yeni bir yatırıma giderek hazır havalandırma kanal üretme tesisini bünyesinde açarak havalandırma kanal imalatına başlamıştır.

BEKAY ISITMA ve  SOĞUTMA SİSTEMLERİ İNŞ.NAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ Her biri kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ve iş planlama yapısı ile ve gerçekleştirdiği projelerde sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir organizasyon haline gelmiştir.